Yogínka

Radostné cvičení s jogínkou Kristýnkou

Informace o mně a o cvičení

Yoginka17

Jmenuji se Krista Rytířová,

jsem cvičitelka jógy, hudebnice - flétnistka a učitelka hudby.

Absolvovala jsem: 

  • Rekvalifikační kurz Cvičitel zdravotní tělesné výchovy na VŠTVS Palestra Praha
  • Kurz Cvičitel Ánandajógy pod vedením Ifeta Hodžiče
  • Kurz Základy Ashtanga Yogy ve studiu AYSP Praha
  • Kurz Yin Yogy I. pod vedením Mgr.Moniky Winklerové ze Shaktiyoga Ostrava

Každým rokem navštěvuji různé jógové pobyty a semináře, kde obohacuji své vědomosti a prohlubuji svou jógovou praxi.

Kurzy cvičení pro veřejnost vedu od roku 2012.

Cvičení je vhodné pro každého, kdo si chce s chutí zacvičit, protáhnout se a posílit své tělo, zklidnit následně svou mysl a také si prohloubit své dýchání. Věkové rozmezí mých účastníků je od 3 let do 60 let. Přijďte na jednotlivou lekci a vyzkoušejte si sami.

V mých lekcích naleznete: zdravotní tělesná cvičení s prvky jógy, párová cvičení, dechová cvičení, meditaci, relaxaci za doprovodu tibetských mís a zdravotní hlasová cvičení.

Co potřebujete ke cvičení: tenkou protiskluzovou podložku (na začátek mohu půjčit, po domluvě doporučím, kde koupit nebo Vám ji sama koupím), pohodlné oblečení, většinou cvičíme naboso, ale je možno i v ponožkách, které moc neklouzají, deky a polštářky jsou v centru k zapůjčení, a nezapomeňte na dobrou náladu. :-)

Cvičení probíhá na adrese: Nám. Dr. V. Holého 7 v centru KAMALA na Praze 8 – Libni. Výstup z metra Palmovka směr ulice Na Hrázi. Nalevo od baru Na Měsíci u velkých dřevěnných dveří – je tam nástěnka s plakátky – zvoňte na zvonek „Centrum“ a pak projděte skrz přízemí domu do vnitřního dvora, kde je již vchod do centra KAMALY. viz.: mapka

mapa-2016-03-29_150618_cr

Mými učiteli a zdroji poznání, moudrosti a inspirace jsou: André Van Lysebeth, Eduard a Míla Tomášovi, Paul Brunton, Elizabeth Haich a Selva Raja Yesudian, Paramhansa Yogananda a Swami Kriyananda, Jeho Svatost Dalajlama … a také mnoho dalších mých současných jógových přátel.

Cvičení jógy se věnuji od dětství, přináší mi radost a vnitřní nadhled na každodenní život.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA